Søker lærerstudenter til leksehjelp!

Vi søker lærerstudenter til leksehjelp for våre elever hver tirsdag mellom 13.00 og 17.00.

Lærer og elev - Klikk for stort bilde Åssiden vgs Åssiden videregående skole er hovedsakelig en yrkesfaglig skole med et svært mangfoldig studietilbud. Hos oss møter du blant annet fremtidens kokker, elektrikere, frisører, bilmekanikere, helsefagarbeidere, rørleggere, medieprodusenter og tømrere. I tillegg har skolen en stor avdeling for voksenopplæring og et studieforberedende program med medieprofil. 

Flere av våre elever ønsker litt ekstra hjelp til skolearbeidet etter undervisningsslutt. Derfor vil vi arrangere leksehjelp\studieverksted hver tirsdag kl. 13.00-17.00. Til dette ønsker vi å knytte til oss lærerstudenter. Elevene våre kan ha behov for hjelp i både programfag og fellesfagene norsk, engelsk, matte, naturfag og samfunnskunnskap. 

Er du lærerstudent, interessert i en deltidsjobb og et bein innenfor hos Vikens mest spennende skole kan du ta kontakt med Randi Aarskaug på tlf: 922 86 272 eller randiaa@viken.no 

Til toppen