Vant hele 4 priser!

Hurra for Hjertebank UB (ambulansefag) som vant hele 4 priser under Fylkesmesterskapet i Vikersund i regi av Ungt Entreprenørskap! 

Fem jenter på scenen med diplomer i hendene - Klikk for stort bildeHjertebank UB Lier vgs

Mange priser

Hjertebank UB gikk av med seieren i flere kategorier. Fantastiske 1. plass i kategorien Beste Yrkesfaglig bedrift som sikret plass i NM, 1.plass i kategorien Beste Salgsteam med tur til Zürich i Sveits i juni måned, 2. plass i kategorien Beste Håndverk og 3. plass i kategorien Beste Stand.

Jobbet hardt

Hjertebank har jobbet svært hardt med å utvikle en bok om førstehjelp. De har holdt førstehjelpskurs og inntektene fra salget har gått til å utvikle boken. De har fått svært god tilbakemelding på kvaliteten og nytteverdi av boken.

Flere som vant

Entreprenørskap Puls UB fikk 1.plass i kategorien HR og Legend Gold UB fra Lier VGS kom blant finalistene i 2 kategorier.