Rektor og skolens ledelse

Rektor

Kersti Kelder

Mobil: 457 21 148

E-post: kerstik@viken.no

Rektor er skolens pedagogiske og administrative leder

Assisterende rektor

Mark Harold Hickton

Mobil: 457 25 444

E-post: markhi@viken.no

  • Restaurant- og matfag
  • Tilrettelagt opplæring

Studieleder

Kine Marie Kapaasen Madsen

Mobil: 468 84 307

E-post: kinem@viken.no

  • Elevtjenesten
  • Fagdokumentasjon
  • Inntak

Administrasjonsleder

Ilse Petronella Maria Schoemans

Mobil: 948 37 074

E-post: ilses@viken.no

  • Kontor
  • Renhold
  • Drift

Avdelingsledere

Geir Watterud (fungerende skoleåret 21/22)

Mobil: 959 26 878

E-post: geirw@viken.no

  • Studiespesialisering
    • Trinnansvar vg1 og vg2
  • Realfag og norsk

Bente Økern Atleen

Mobil: 920 24 885

E-post: bentea@viken.no

  • Avdelingsleder Studiespesialisering 
    • Trinnansvar vg3
  • Påbygging til generell studiekompetanse
  • Avdelingsleder Salg, service og reiseliv
  • Eksamensansvarlig 
  • Samfunnsfag

Jens Ola Lundstad

Mobil: 457 25 010

E-post: jensl@viken.no

  • Fremmedspråk og engelsk
  • Internasjonalisering

Lars Brede Ous

Mobil: 924 61 527

E-post: larsou@viken.no

  • Idrettsfag

Geir Totland

Mobil: 45726431

E-post: geirto@viken.no

  • Medier og kommunikasjon
  • Informasjonsteknologi og medieproduksjon

Bente Akre

Mobil: 952 34 788

E-post: benteak@viken.no

  • Helse- og oppvekstfag
  • Voksenopplæring
Til toppen