Er du 10. klassing og lurer på hva du skal søke på neste år?

Bli elev hos oss på St. Olav vgs, da vel! Hos oss jobber vi ut fra vår visjon: I sentrum for læring og vekst. Den er utarbeidet i samarbeid mellom personalet og elevrådet. I tillegg ligger våre verdier i bunnen for det vi gjør hver dag - Raus, nytenkende og samskapende.

  Blide elever - Klikk for stort bildeSt. Olav vgs Instock   

Vi vil gjerne ha deg med på laget i vår skolehverdag, og vil gjøre alt vi kan for at du skal oppleve trivsel og mestring i tiden du går hos oss. Livsmestring, selvfølelse, trygghet - det er ting vi jobber med hos oss, vi ønsker å legge til rette for at hver og en av våre elever skal fullføre og bestå videregående. På veien kan man jo ha det bra i tillegg! Sjekk ut videoene under for å få et innblikk i hvordan det kan oppleves å være elev hos oss. 

Til toppen